BLACKROLL® SUPER BAND zelená

Neohodnotené
 

BLACKROLL® SUPER BAND je ideálny pre zlepšenie stability a koordinácie tela prostredníctvom špecifického tréningu core, brucha, chrbta a trupu. Môže sa použiť na posilnenie všetkých svalových skupín a reťazcov. 

Dostupnosť Na objednávku
22,90 €
19,08 € bez DPH
Kód tovaru A001152
Značka BLACKROLL
Kategória PRODUKTY
Položka bola vypredaná...
 

3 rôzne sily
BLACKROLL® SUPER BAND je k dispozícii v troch rôznych farbách s rôznou silou pre zmenu intenzity tréningu:

Oranžová = slabá
Zelená = stredná
Modrá = silná

Materiál
BLACKROLL® SUPER BAND je mimoriadne elastický a vyrobený z príjemného prírodného textilného vlákna a gumy. Je šetrný k pokožke a v porovnaní s inými tréningovými pásmi je na pokožke super mäkký. Ideálny je aj pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami. Žiadne začervenanie a podráždenie pokožky.

Výhody
BLACKROLL® SUPER BAND je ideálny pre celotelový funkčný tréning. Najmä pre stabilizáciu svalov trupu (core tréning), brucha a zadných svalov. Výcvik týchto oblastí zlepšuje držanie tela a pohyblivosť svalov a tkanív.

Pravidelný tréning s BLACKROLL® SUPER BAND podporuje dobré držanie tela. Najmä ľudia, ktorí veľa sedia vo svojich zamestnaniach, môžu posilniť svoj trup, aby sa vyhli svalovým napätiam a bolestiam krku a chrbta. Tiež na preventívne použitie. Posilňovacie a strečingové pohyby zvyšujú pružnosť, preto sa svaly po tréningu cítia uvoľnene.

Je tiež ideálny pre terapeutické problémy a na podporu rehabilitácie športových zranení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.