Kód: A001152 | Značka: BLACKROLL

BLACKROLL® SUPER BAND zelená

5 hodnotení
22,90 € 19,08 € bez DPH
Skladom

BLACKROLL® SUPER BAND je ideálny pre zlepšenie stability a koordinácie tela prostredníctvom špecifického tréningu core, brucha, chrbta a trupu. Môže sa použiť na posilnenie všetkých svalových skupín a reťazcov. 

Kategória: PRODUKTY

3 rôzne sily
BLACKROLL® SUPER BAND je k dispozícii v troch rôznych farbách s rôznou silou pre zmenu intenzity tréningu:

Oranžová = slabá
Zelená = stredná
Modrá = silná

Materiál
BLACKROLL® SUPER BAND je mimoriadne elastický a vyrobený z príjemného prírodného textilného vlákna a gumy. Je šetrný k pokožke a v porovnaní s inými tréningovými pásmi je na pokožke super mäkký. Ideálny je aj pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami. Žiadne začervenanie a podráždenie pokožky.

Výhody
BLACKROLL® SUPER BAND je ideálny pre celotelový funkčný tréning. Najmä pre stabilizáciu svalov trupu (core tréning), brucha a zadných svalov. Výcvik týchto oblastí zlepšuje držanie tela a pohyblivosť svalov a tkanív.

Pravidelný tréning s BLACKROLL® SUPER BAND podporuje dobré držanie tela. Najmä ľudia, ktorí veľa sedia vo svojich zamestnaniach, môžu posilniť svoj trup, aby sa vyhli svalovým napätiam a bolestiam krku a chrbta. Tiež na preventívne použitie. Posilňovacie a strečingové pohyby zvyšujú pružnosť, preto sa svaly po tréningu cítia uvoľnene.

Je tiež ideálny pre terapeutické problémy a na podporu rehabilitácie športových zranení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka BLACKROLL® bola vyvinutá v roku 2007 v Nemecku Jürgenom Dürrom.


O dva roky neskôr získala prestížnu cenu Physio za "výrobok s najväčším rozsahom výhod pre jeho používateľa" 

Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL® umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť  pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií - povrchových a hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je výhradným zástupcom firmy BLACKROLL® na Slovensku a naši fyzioterapeuti v minulosti realizovali viacero workshopov spojených s pomôckami Blackroll.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie