Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

BLACKROLL® SUPER BAND SET oranžová + zelená + modrá

 

Posilňovacie fitness gumy BlackRoll® Super Band sú ideálnou cvičebnou pomôckou na zlepšenie stability tela a koordináciu, precvičenie brušných svalov, chrbta a celého tela. Zároveň sú vhodné aj na posilnenie všetkých svalových skupín nôh, rúk a pliec. Textilné fitness pásy sú šetrné k pokožke a vhodné aj pre alergikov.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
59,90 €
49,92 € bez DPH
Kód tovaru A001154
Značka BLACKROLL
Kategória PRODUKTY
Položka bola vypredaná...
 

BlackRoll® Super Band sú ideálne aj na terapeutické účely a rehabilitačné cvičenia po športových zraneniach. Odporové gumy Super Band môžu využívať aj ľudia so sedavým zamestnaním, kde si jednoducho aj počas práce môžu posilniť jednotlivé svaly a tým sa vyhnúť svalovému napätiu v oblasti krku a chrbta. Posilňovacie a napínacie pohyby zvyšujú pružnosť svalov, preto sú svaly po tréningu uvoľnené.

BlackRoll® Super Band Set obsahuje 3 rôzne fitness gumy na cvičenie s rôznou rozťažnosťou a odolnosťou: ľahká (oranžová), stredná (zelená), silná (modrá).

Pre rôznorodosť tréningu možno jednotlivé intenzity odporu ľubovoľne kombinovať a tým dosiahnuť maximálne precvičenie všetkých svalov.

Textilné posilňovacie gumy na cvičenie sú vyrobené z príjemného prírodného textilného vlákna a gumy, ktoré je odolné voči roztrhnutiu. Je šetrný k pokožke a v porovnaní s bežnými odporovými gumami sú príjemné na dotyk. Textilné posilňovacie pásy sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a pre alergikov. 

Fitness gumy možno prať do 60°C s bežnými pracími prostriedkami bez použitia aviváže. Nesušiť v sušičke, nepoužívať bielidlá ani chlór. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu!

Vlastnosti - BlackRoll® Super Band Set:

  • vyrobené v Nemecku pod najvyššou kontrolou kvality
  • chránené ochrannou známkou
  • testované podľa najvyšších štandardov Oeko-Tex Standard 100

ROZMERY:

  • Dĺžka: 104 cm
  • Šírka: 3 cm
  • Hmotnosť: 57 g (oranžová), 64 g (zelená), 70 g (modrá)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka BLACKROLL® bola vyvinutá v roku 2007 v Nemecku Jürgenom Dürrom.


O dva roky neskôr získala prestížnu cenu Physio za "výrobok s najväčším rozsahom výhod pre jeho používateľa" 

Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL® umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť  pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií - povrchových a hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je výhradným zástupcom firmy BLACKROLL® na Slovensku a naši fyzioterapeuti v minulosti realizovali viacero workshopov spojených s pomôckami Blackroll.