Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

BLACKROLL® BLACKBOX MED pink

2 hodnotenia
 

Súprava BLACKROLL® BLACKBOX pink

  • najpopulárnejšie produkty od BLACKROLL® v jednej limitovanej sade
  • ideálne pre špecifické bodové ošetrenie všetkých oblastí
Dostupnosť Skladom
64,90 €
54,08 € bez DPH
   
Kód tovaru A000572
Značka BLACKROLL
Kategória PRODUKTY
 

BLACKROLL® BLACKBOX pink obsahuje všetky dôležité nástroje v jednej sade na vykonávanie efektívnej myofasciálnej automasáže a funkčného celotelového tréningu. Táto multifunkčná súprava je ideálna na riešenie veľkých plôch, ako aj na body napätia.

Fascia a jej vplyv na zdravie a pohodu sú dôležitou témou lekárskeho výskumu. S BLACKROLL® BLACKBOX získate všetky dôležité produkty v jednej limitovanej ružovej sade.

UPLATŇOVANIE RÔZNYCH FASCIA PRODUKTOV
Táto multifunkčná súprava sa skladá z BLACKROLL® MED soft pink, BLACKROLL® MINI pink, BLACKROLL® BALL 08 pink a BLACKROLL® DUOBALL 08 pink a je ideálna na chrbát  a ďalšie časti tela. S BLACKROLL® MED môžete rolovať celé telo. BLACKROLL® MINI je vynikajúci pre špecifickú masáž chodidiel, ako aj nôh alebo rúk. S BLACKROLL® BALL 08 môžete masírovať rôzne body na tele, ako je krk, oblasť ramien a tiež chodidlá, lýtka a Achillove šľachy. Tým uvoľňujeme tvrdosť a napätie v konkrétnych bodoch. BLACKROLL® DUOBALL 08 je ideálny na masírovanie chrbta, ako aj na aplikácie v oblasti krku a Achillových šliach.
Výrobky BLACKROLL® sa dajú použiť na podlahe, oproti stene alebo na stole.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.