• 1 z 3
 

BLACKROLL® TWIN black

 

TRI FUNKCIE V JEDNOM ROLLERI

Rozsiahle a presné masírovanie so stimuláciou pokožky. Ideálne na ošetrenie chrbtice, lýtok a paralelných svalových vlákien.

Recyklovateľný a odolný materiál s vysoko kvalitným povrchom.

V kategórii „Fitness a tímové športy“ bol tento produkt ocenený porotou ISPO ako Zlatý víťaz.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
39,90 €
33,25 € bez DPH
Kód tovaru A002256
Značka BLACKROLL
Kategória BLACKROLL GUĽA A DVOJGUĽA
Položka bola vypredaná...
 

VLASTNOSTI NAJLEPŠÍCH PRODUKTOV BLACKROLL V JEDNOM!

BLACKROLL® TWIN kombinuje klasický BLACKROLL® STANDARD s DUOBALL 12cm.

Pri výreze uprostred je TWIN zvlášť využívaný na chrbát, pretože pri rollovaní uvoľňuje chrbticu. V porovnaní s DUOBALLom sú kontaktné body vľavo a vpravo širšie. Fasciálna masáž vľavo a vpravo od chrbtice sa používa rozsiahlejšie a presnejšie. Materiál v strednej časti stimuluje pokožku a tkanivo, najmä pri aplikácii na nohy a paže.

VEĽKOSŤ A HMOTNOSŤ 30 cm x 13 cm, 104 g 

VYROBENÉ V NEMECKU najvyššia kvalita produktu / produkt chránený ochrannou známkou / manažment kvality podľa DIN ISO 9001: 2000

INFORMÁCIE O VÝROBE ekologická a energeticky úsporná výroba / 100% recyklovateľný materiál / neobsahuje chemické pohonné látky

HYGIENA bez zápachu / nie je rozpustný vo vode / ľahko sa čistí / ľahko sa dezinfukuje

ZADARMO BLACKROLL® FASCIA TRAINING APLIKÁCIA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka BLACKROLL® bola vyvinutá v roku 2007 v Nemecku Jürgenom Dürrom.


O dva roky neskôr získala prestížnu cenu Physio za "výrobok s najväčším rozsahom výhod pre jeho používateľa" 

Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL® umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť  pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií - povrchových a hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je výhradným zástupcom firmy BLACKROLL® na Slovensku a naši fyzioterapeuti v minulosti realizovali viacero workshopov spojených s pomôckami Blackroll.