• 1 z 6
 

BLACKROLL vankúš

29 hodnotení
 

BLACKROLL® VANKÚŠ


Ergonomický tvar umožňuje 4 polohy na spanie
Vhodné na doma aj na cesty
Vyrobené v Nemecku - podľa OEKO-TEX® STANDARD 100
Praktický a hygienický

Dostupnosť Skladom
89,90 €
74,92 € bez DPH
   
Kód tovaru A001168
Značka BLACKROLL
Kategória PRODUKTY
 

Vďaka svojej priedušnej high-tech pamäťovej pene je vankúš extrémne rozmerovo stabilný.

Obliečka na vankúš je umývateľná, aby sa zabezpečila najvyššia úroveň hygieny.

Priedušný, rýchloschnúci materiál pozostáva z najlepších ventilačných kanálikov, ktoré zabezpečujú dostatočné vetranie vankúša vo vnútri penového jadra.

BLACKROLL® s rozmermi iba 50 x 30 centimetrov vyvinul extrémne efektívny, kompaktný vankúš, ktorý sa môže pri cestovaní zrolovať a uložiť v praktickej obliečke na vankúš.

Počas výroby BLACKROLL® zostáva verný svojmu štandardu používania len ekologicky nezávadných materiálov bez škodlivín pri výrobe svojich výrobkov.

BLACKROLL® RECOVERY PILLOW sa vyrába v Nemecku neďaleko Stuttgartu a je certifikovaný podľa štandardu OEKO-TEX® STANDARD 100.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka BLACKROLL® bola vyvinutá v roku 2007 v Nemecku Jürgenom Dürrom.


O dva roky neskôr získala prestížnu cenu Physio za "výrobok s najväčším rozsahom výhod pre jeho používateľa" 

Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL® umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť  pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií - povrchových a hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je výhradným zástupcom firmy BLACKROLL® na Slovensku a naši fyzioterapeuti v minulosti realizovali viacero workshopov spojených s pomôckami Blackroll.