Novinka Zväčšiť
 

SLEEP SET ALL YEAR

 

Zdravý a pokojný spánok po celý rok.


Súprava obsahuje štvorsezónnu rikrývku v rozmere 135 x 200 cm, ergonomický vankúš z priedušnej pamäťovej peny a dodatočnú obliečku na vankúš. 

RECOVERY celoročná prikrývka je vyplnená inovatívnym a vegánskym vláknom PrimaLoft®. Jemné vlákna sú priedušné, transportujú vlhkosť a vytvárajú nespočetné množstvo vzduchových komôr. Prikrývka sa vďaka pozdĺžnemu prešívaniu ideálne prispôsobí tvaru vášho tela. Prikrývka na 4 sezóny sa dá ľahko a rýchlo zložiť do priloženej cestovnej tašky (rozmer balenia 37 x 22 cm) a zaistí tak zdravý spánok aj na cestách. Vhodné pre alergikov a hypoalergénne.

RECOVERY VANKÚŠ: Ergonomický vankúš s rozmerom 50 x 30 cm pozostáva z elastickej a priedušnej pamäťovej peny. Špeciálny tvar a 2 rôzne strany vankúša sú vhodné pre všetky polohy spánku. Nezáleží na tom, či spíte na chrbte, na bruchu alebo na boku.
Rovnako ako pri prikrývke, aj vankúš môžete jednoducho zrolovať a uložiť do priloženej cestovnej tašky. Elastická pamäťová pena zaisťuje, že vankúš si aj po rozložení zachová svoj pôvodný tvar. Vankúš je štandardne dodávaný s obliečkou na vankúš na mieru.

Obliečka na vankúš je prispôsobená vankúšu tak, aby nerobil žiadne nepríjemné záhyby. Materiál je príjemne mäkký a má vetracie otvory.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
279,90 €
233,25 € bez DPH
Kód tovaru 7504
Značka BLACKROLL
Kategória BLACKROLL SPANIE
Položka bola vypredaná...
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka BLACKROLL® bola vyvinutá v roku 2007 v Nemecku Jürgenom Dürrom.


O dva roky neskôr získala prestížnu cenu Physio za "výrobok s najväčším rozsahom výhod pre jeho používateľa" 

Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL® umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť  pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií - povrchových a hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je výhradným zástupcom firmy BLACKROLL® na Slovensku a naši fyzioterapeuti v minulosti realizovali viacero workshopov spojených s pomôckami Blackroll.