• 1 z 4
 

Stability wheel

1 hodnotenie
 

Umožňuje rôzne druhy cvičení na zlepšenie rovnováhy, svalového tonusu a držania tela.

Dostupnosť Nie je skladom
51 €
42,50 € bez DPH
Kód tovaru 9522
Značka LEDRAPLASTIC
Kategória LEKÁRI DOPORUČUJÚ
Položka bola vypredaná...
 
Začlenenie cvikov zameraných na rovnováhu umožňuje vašim svalom pracovať tvrdšie na stabilizáciu tela. Multifunkčné zariadenie, ktoré je možné použiť ako na fitnes, tak aj na poúrazovú rehabilitáciu kolena a členka. Umožňuje široké spektrum cvičení na zlepšenie rovnováhy, koordinácie, flexibility a stabilizácie. Každým pohybom aktivujte viac svalov a spálite viac kalórií. Bez obsahu ftalátov a BPA; Vyrobené z odolného vinylu neobsahujúceho latex, ktorý podporuje maximálnu hmotnosť 120 kilogramov. Dôrazne sa odporúča v basketbalových, tenisových, volejbalových a lyžiarsko-gymnastických tréningových programoch. Rozmery: 40 cm na šírku a 9 cm na výšku.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Talianska firma LEDRAPLASTIC S.p.A ako prvá navrhla a vyrobila v roku 1963 veľkú elastickú fitloptu pre dynamické sedenie, fitness cvičenie, rehabilitáciu a pohybové aktivity detí i dospelých.

Dnes tvorí jej portfólio viac ako 300 originálnych produktov so spoločným menovateľom - všetky sú certifikované v EÚ ako zdravotnícka pomôcka. Výrobky majú unikátne špičkové parametre - neobsahujú latex a ftaláty, fitlopty majú protišmykový povrch, patent BRQ proti explózii po náhlom prepichnutí a ich bezpečnosť pri vysokej záťaži je testovaná v špeciálnom laboratóriu.

Obchodná spoločnosť LAYLA FIT s.r.o. je od roku 2000 výhradným zástupcom firmy LEDRAPLASTIC S.p.A na Slovensku a naši lekári a fyzioterapeuti dlhodobo realizujú workshopy a odborné školenia v oblasti fitness, rehabilitácie a office wellness.

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.